Servislerimiz

Her tasarım eşsizdir, var olan tasarımlarınıza danışmanlık yapacak ve  hayata geçirilmesi için gerekli üretim tecrübemizi katacağız.

 

İmalat ve üretim tesisimiz, çok çeşitli projelerde en yüksek kalitede işçilik sağlama misyonumuza ulaşmak için iyi bir donanıma sahip olmamızı sağlar. 3D CAD ve Solid Works yazılımını kullanarak size planlar, bölümler, kotlar ve 3D görseller sunacağız.

 

Üretim tesisimiz İstanbul, Türkiye merkezlidir ve ayrıca Aksaray ilimizde ileri teknolojiye sahip Çelik Üretim Tesisine sahibiz. Solid Surface kullanan çeşitli sektörlerde komple montaj ürünleri üretebiliyoruz.  Solid Surface alanında Corian, Krion, Staron, LG Hi-macs, Hanex, Kerrock gibi tüm markaları tedarik etme ve işleme imkanına sahibiz. Ahşap, Metal, Paslanmaz Çelik, Cam ve Kompakt Laminat.

 

CNC - İmalat parçaları üretmek için CNC router işleme ve çizimini AutoCAD ve Solid Works'te kullanıyoruz. CNC'miz, üretim hattını çalıştırmanın yanı sıra perakende parçaları tek tek yapma yeteneğine de sahip. Takım yelpazemizi kullanarak saydam düz ve kavisli üst kısımlardan desenleri, Profilleri, işleyebilmekteyiz.

 

Metal İşleri - Çeşitli metaller ve yüzeyler kullanarak, kaliteli ürün üretmek için en son makinelere erişme olanağımız var.

 

Nitelikli işgücümüz, makine kapasitemiz ile desteklenmektedir. CAD ve 3D çizim teknolojisini tam otomatik CNC teknolojisiyle birleştirerek, işlevsel, estetik açıdan hoş ve garantili bir ömre sahip bir yüzey üretiyoruz.

 

Termoform - Katı yüzey malzemeleri esnek bir şekillendirme sıcaklığına ısıtılır, kalıpta belirli bir şekle getirilir ve kullanılabilir bir ürün oluşturmak için kesilir. Tabaka bir fırında, kalıbın içine veya üzerine gerdirilebilecek ve bitmiş bir şekle soğutulabilecek kadar yüksek bir sıcaklığa ısıtılır. Kontrplak veya MDF'den, soğutulurken malzemenin arasına yerleştirilmesi için bir kalıp seçimi yapılır. Malzemeyi bir kerede üç yöne bükerek veya düz tabakayı bir yöne biçimlendirerek 2D Termoform üretebiliriz.

 

Tüm bitmiş ürünler, dünyanın her yerindeki müşterilerimize gönderilmeye hazır, kuruluma hazır halde parçalara ayrılmıştır.

 

Projenize, firmamız ile çalışacağınız süreç boyunca tüm işlemlerinizi koordine edecek, irtibat ve çözüm noktanız olacak bir Proje Yöneticisi yetkili atanacaktır.

 

Müşterilerimize özel iş gücümüz tarafından sadece “şirket içi” olarak tasarlanan ve üretilen ürünleri tedarik eden, aynı zamanda kendi teslimat ve kurulum ekiplerimiz tarafından teslim edilen ve kurulan ürünleri tedarik eden müşterilere özel bir hizmet sunuyoruz. Her proje için detaylara dikkat etmeye ve zamanında teslim edilmesine ve kurulmasına odaklanıyoruz.

 

Amacımız kurulum ve montajları devam eden işinize en az parazit ile tamamlamaktır. Bunu başarmak, montaj sürelerini kısa tutmak için ürünlerin yalnızca birkaç ayrı bileşenle kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlandığından emin oluruz. Ayrıca kurulum ekiplerimizin ayrılmadan önce tamamen hazırlanmasını ve organize edilmesini sağlıyoruz. Tesis bünyesindeki ekibimizin güler yüzlü ve profesyonel olmalarından gurur duyuyoruz.

 

First Concept tamamen koordine edilmiş bir kurulumla tasarım konseptini gerçeğe dönüştürmek konusunda uzmanlaşmıştır.

İletişim Formu Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek,öneri, istek ve şikayetlerinizi bize iletmek için aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.