Montaj

Projenize, firmamız ile çalışacağınız süreç boyunca tüm işlemlerinizi koordine edecek, irtibat ve çözüm noktanız olacak bir Proje Yöneticisi yetkili atanacaktır.

 

Müşterilerimize özel iş gücümüz tarafından sadece “şirket içi” olarak tasarlanan ve üretilen ürünleri tedarik eden, aynı zamanda kendi teslimat ve kurulum ekiplerimiz tarafından teslim edilen ve kurulan ürünleri tedarik eden müşterilere özel bir hizmet sunuyoruz. Her proje için detaylara dikkat etmeye ve zamanında teslim edilmesine ve kurulmasına odaklanıyoruz.

 

Amacımız kurulum ve montajları devam eden işinize en az parazit ile tamamlamaktır. Bunu başarmak, montaj sürelerini kısa tutmak için ürünlerin yalnızca birkaç ayrı bileşenle kolayca monte edilebilecek şekilde tasarlandığından emin oluruz. Ayrıca kurulum ekiplerimizin ayrılmadan önce tamamen hazırlanmasını ve organize edilmesini sağlıyoruz. Tesis bünyesindeki ekibimizin güler yüzlü ve profesyonel olmalarından gurur duyuyoruz.

 

First Concept tamamen koordine edilmiş bir kurulumla tasarım konseptini gerçeğe dönüştürmek konusunda uzmanlaşmıştır.

İletişim Formu Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek,öneri, istek ve şikayetlerinizi bize iletmek için aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.