Üretim

Üretim tesisimiz İstanbul, Türkiye merkezlidir ve ayrıca Aksaray ilimizde ileri teknolojiye sahip Çelik Üretim Tesisine sahibiz. Solid Surface kullanan çeşitli sektörlerde komple montaj ürünleri üretebiliyoruz.  Solid Surface alanında Corian, Krion, Staron, LG Hi-macs, Hanex, Kerrock gibi tüm markaları tedarik etme ve işleme imkanına sahibiz. Ahşap, Metal, Paslanmaz Çelik, Cam ve Kompakt Laminat.

 

CNC - İmalat parçaları üretmek için CNC router işleme ve çizimini AutoCAD ve Solid Works'te kullanıyoruz. CNC'miz, üretim hattını çalıştırmanın yanı sıra perakende parçaları tek tek yapma yeteneğine de sahip. Takım yelpazemizi kullanarak saydam düz ve kavisli üst kısımlardan desenleri, Profilleri, işleyebilmekteyiz.

 

Çelik-Metal projeleri- Çeşitli metaller ve yüzeyler kullanarak, kaliteli ürün üretmek için en son teknoloji imkanları olan makinelere parkuruna  

 

Nitelikli işgücümüz, makine kapasitemiz ile desteklenmektedir. CAD ve 3D çizim teknolojisini tam otomatik CNC teknolojisiyle birleştirerek, işlevsel, estetik açıdan hoş ve garantili bir ömre sahip bir yüzey üretiyoruz.

 

Termoform - Katı yüzey malzemeleri esnek bir şekillendirme sıcaklığına ısıtılır, kalıpta belirli bir şekle getirilir ve kullanılabilir bir ürün oluşturmak için kesilir. Tabaka bir fırında, kalıbın içine veya üzerine gerdirilebilecek ve bitmiş bir şekle soğutulabilecek kadar yüksek bir sıcaklığa ısıtılır. Kontrplak veya MDF'den, soğutulurken malzemenin arasına yerleştirilmesi için bir kalıp seçimi yapılır. Malzemeyi bir kerede üç yöne bükerek veya düz tabakayı bir yöne biçimlendirerek 2D Termoform üretebiliriz.

 

Tüm bitmiş ürünler, dünyanın her yerindeki müşterilerimize gönderilmeye hazır, kuruluma hazır halde parçalara ayrılmıştır.

İletişim Formu Ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi edinmek,öneri, istek ve şikayetlerinizi bize iletmek için aşağıdaki form aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.